Bacula-Web - en to ro translation catalogue (79 entries)

en: Apply
ro: Aplica

en: Apply filter and options
ro: Aplica filtre si optiuni

en: Back
ro: Inapoi

en: Back to Dashboard
ro: Inapoi la Dashboard

en: Back to the dashboard
ro: Inapoi la Dashboard

en: Backup Job Report
ro: Raport copieri de siguranta

en: Backup Job name 7.1.0
ro: Nume  job copiere de siguranta

en: Backup Job report
ro: Raport Job Copie de siguranta

en: Backup job informations
ro: Informatii job copie de siguranta

en: Backup job name
ro: Nume Job copie de siguranta

en: Bug tracker
ro: Urmarire defecte

en: Canceled job(s)
ro: Job(-uri) anulate

en: Catalog statistics
ro: Statistici Catalog

en: Click here to see the report
ro: Apasa aici  pentru  vizualizare raport

en: Client Report
ro: Raport Client

en: Client arch
ro: Architectura Client

en: Client informations
ro: Informatii client

en: Client name
ro: Nume client

en: Client os
ro: OS Client

en: Client report
ro: Raport Client

en: Client version
ro: Versiune client

en: Clients
ro: Clienti

en: Completed job(s)
ro: Activitati () finalizate

en: Completed jobs
ro: Activitati finalizate

en: Compression
ro: Compresie

en: Database size
ro: Dimensiuni baza de date

en: Defined Filesets
ro: Set de fisiere definit

en: Defined Jobs
ro: Activitati definite

en: Elapsed time
ro: Interval de timp

en: End Time
ro: TImp sfarsit

en: End time
ro: Timp sfarsit

en: Estimated expiration date
ro: Timp de expirare estimat

en: Event
ro: Eveniment

en: Expire
ro: Expira

en: Failed job(s)
ro: Activitati esuate ()

en: Failed jobs
ro: Activitati esuate

en: Files
ro: Fisiere

en: Filesets
ro: Grupuri de fisiere

en: Filter
ro: Filtru

en: Graph system capabilities (Bacula-web only use PNG image format)
ro: Performanta sistemului grafic (Bacula-web foloseste doar imagini in format PNG)

en: Job ID
ro: ID Job

en: Job Id
ro: Id Job

en: Job Level (Incr / Diff / Full)
ro: Nivel Job (Inc/Dif/Complet)

en: Job details
ro: Detalii Job

en: Job id
ro: Id Job

en: Job status
ro: Stadiu Job

en: Jobs
ro: Job-uri

en: Jobs / Page
ro: Joburi/Pagina

en: Jobs per Page
ro: Joburi pe pagina

en: Jobs report
ro: Raport Job-uri

en: Jod Id
ro: Id Job

en: Last 2 week
ro: Ultimele 2 saptamani

en: Last 24 hours jobs status
ro: Stare joburi in ultimele 24 ore

en: Last 24 hours status
ro: Status ultimele 24 ore

en: Last jobs
ro: Ultimele job-uri

en: Last month
ro: Ultima Luna

en: Last period job status
ro: Stadiu job-uri in ultima perioada

en: Last used volumes
ro: Ultimul volum folosit

en: Last week
ro: Ultima saptamana

en: Last written
ro: Ultima scriere

en: Last written date for this volume
ro: Data ultimei scrieri pentru acest volum

en: Level
ro: Nivel

en: Log
ro: Jurnal

en: Media Type
ro: Tip media

en: Name
ro: Nume

en: No job(s) to display
ro: Nici o activitate de afisat()

en: No log(s) for this job
ro: Nici un log() pentru acest job

en: No volume(s) in this pool
ro: Nici un volum in acest grup()

en: Number of jobs
ro: Numar job-uri

en: Official web site
ro: Site web oficial

en: Options
ro: Optiuni

en: Order by
ro: Ordonat dupa

en: Overall status
ro: Stare de ansamblu

en: Period
ro: Perioada

en: Pool
ro: Grup resurse

en: Pool(s)
ro: Grup(uri)

en: Pools and volumes
ro: Grupuri si volume

en: Pools and volumes status
ro: Stadiu volume si grupuri

en: Reports
ro: Rapoarte
