Bacula-Web - en to no_NO translation catalogue (123 entries)

en: Apply
no_NO: Legg til

en: Apply filter and options
no_NO: Legg til filter alternativer

en: Back
no_NO: Tilbake

en: Back to Dashboard
no_NO: TIlbake til dashboard

en: Back to the dashboard
no_NO: TIlbake til dashboard

en: Backup Job Report
no_NO: Backup jobbrapport

en: Backup Job report
no_NO: Backup Jobbrapport

en: Backup job informations
no_NO: Backup jobbinformasjon

en: Backup job name
no_NO: Backup Jobbnavn

en: Canceled job(s)
no_NO: Avbrutt(e) jobb(er)

en: Catalog
no_NO: Katalog

en: Catalog statistics
no_NO: Katalogstatistikk

en: Click here to see the report
no_NO: Klikk her for å se rapporten

en: Client
no_NO: Klient

en: Client Report
no_NO: Klientrapport

en: Client arch
no_NO: Klient ark

en: Client informations
no_NO: Klientinformasjon

en: Client name
no_NO: Klientnavn

en: Client os
no_NO: Klient operativsystem

en: Client report
no_NO: Klientrapport

en: Client version
no_NO: Klientversjon

en: Clients
no_NO: Klienter

en: Completed job(s)
no_NO: Fullført jobb

en: Completed jobs
no_NO: Fullførte jobber

en: Compression
no_NO: Komprimering

en: Dashboard
no_NO: Kontrollpanel

en: Database size
no_NO: Databasestørrelse

en: Defined Filesets
no_NO: Definerte Filsett

en: Defined Jobs
no_NO: Definerte jobber

en: Elapsed time
no_NO: Medgått tid

en: End Time
no_NO: Slutt Tid

en: End time
no_NO: Slutt tid

en: Estimated expiration date
no_NO: Beregnet utløpsdato

en: Event
no_NO: Hendelse

en: Expire
no_NO: Utgår

en: Failed job(s)
no_NO: Avbrutt(e) jobb(er)

en: Failed jobs
no_NO: Avbrutte jobber

en: Files
no_NO: Filer

en: Filesets
no_NO: Filsett

en: Graph system capabilities (Bacula-web only use PNG image format)
no_NO: Grafsystem muligheter (Bacula-web bruker PNG bildeformat)

en: Interval
no_NO: Intervall

en: Job ID
no_NO: Jobb ID

en: Job Id
no_NO: Jobb id

en: Job Level (Incr / Diff / Full)
no_NO: Jobb nivå (Inkr / Diff / Full)

en: Job details
no_NO: Jobbdetaljer

en: Job id
no_NO: Jobb id

en: Job status
no_NO: Jobb status

en: Jobs
no_NO: Jobber

en: Jobs / Page
no_NO: Jobber / Side

en: Jobs per Page
no_NO: Jobber per Side

en: Jobs report
no_NO: Jobbrapport

en: Jod Id
no_NO: Jobb id

en: Last 2 week
no_NO: Siste 2 uker

en: Last 24 hours jobs status
no_NO: Siste 24 timers jobbstatus

en: Last 24 hours status
no_NO: Siste 24 timers status

en: Last jobs
no_NO: Siste jobber

en: Last month
no_NO: Sist måned

en: Last period job status
no_NO: Siste jobbperiode status

en: Last used volumes
no_NO: Sist brukte volumer

en: Last week
no_NO: Sist uke

en: Last written
no_NO: Sist skrevet

en: Last written date for this volume
no_NO: Sist skrevet dato for dette volumet

en: Level
no_NO: Nivå

en: Log
no_NO: Logg

en: Media Type
no_NO: Mediatype

en: Name
no_NO: Navn

en: No job(s) to display
no_NO: Ingen jobber å vise

en: No log(s) for this job
no_NO: Ingen logg for denne jobben

en: No volume(s) in this pool
no_NO: Ingen volumer i denne volumsamlingen

en: Number of jobs
no_NO: Antall jobber

en: Official web site
no_NO: Offisiell webside

en: Options
no_NO: Alternativer

en: Order by
no_NO: Sorter etter

en: Overall status
no_NO: Overordnet status

en: Period
no_NO: Periode

en: Pool
no_NO: Volumsamling

en: Pool(s)
no_NO: Volumsamling(er)

en: Pools and volumes
no_NO: Volumsamlinger og volumer

en: Pools and volumes status
no_NO: Status volumsamlinger og volum

en: Reports
no_NO: Rapporter

en: Required components
no_NO: Påkrevde komponenter

en: Reset
no_NO: Tilbakestill

en: Reset to default options
no_NO: Tilbakestill til standard instillinger

en: Running jobs
no_NO: Kjørende jobber

en: Show job logs
no_NO: Vis jobblogg

en: Show last 24 hours jobs status
no_NO: Vis siste 24 timers jobbstatus

en: Show pools and volumes report
no_NO: Vis Volumsamling og volum rapport

en: Slot
no_NO: luke

en: Speed
no_NO: Hastighet

en: Start Time
no_NO: Starttid

en: Start time
no_NO: Sluttid

en: Statistics
no_NO: Statistikker

en: Stored Bytes (last 7 days)
no_NO: Lagrede Bytes (siste 7 dager)

en: Stored Files (last 7 days)
no_NO: Lagrede Filer (siste 7 dager)

en: Stored bytes
no_NO: Lagrede Bytes

en: Stored bytes for last 7 days (GB)
no_NO: Lagrede Bytes for de siste 7 dager (GB)

en: Stored bytes over the last 7 days
no_NO: Lagrede bytes i løpet av de siste 7 dager

en: Stored files over the last 7 days
no_NO: Lagrede filer i løpet av de siste 7 dager

en: Submit
no_NO: Legg til

en: Test page
no_NO: Testside

en: Time
no_NO: Tid

en: Total bytes
no_NO: Tatalt antall bytes

en: Total files
no_NO: Totalt antall filer

en: Transfered Bytes
no_NO: Overførte Bytes

en: Transfered Bytes / Files
no_NO: Overførte Byter / Filer

en: Transfered Files
no_NO: Overførte Filer

en: Transferred Bytes
no_NO: Overførte Bytes

en: Transferred Bytes / Files
no_NO: Overførte Bytes / Filer

en: Transferred Files
no_NO: Overførte Filer

en: Transferred Files
no_NO: Overførte Filer

en: Update with selected period
no_NO: Oppdater med valgte periode

en: Version
no_NO: Versjon

en: View report
no_NO: Vis rapport

en: Volume name
no_NO: Volumnavn

en: Volume pool
no_NO: Volumsamling

en: Volume status
no_NO: Volum status

en: Volume(s)
no_NO: Volum(er)

en: Volume(s) size
no_NO: Volum(ers) størrelse

en: Waiting jobs
no_NO: Ventende jobber

en: Waiting jobs(s)
no_NO: Ventende job(er)

en: back to previous page
no_NO: Tilbake til forrige side

en: days(s)
no_NO: dag(er)

en: last
no_NO: siste
